מטבח לילה

הסיפור שלנו

מעט דרומית לרוטשילד בפינה של רחוב לילינבלום נגלה אל מול העיניים מבנה לשימור משנות ה20, הילתו של הבניין בצבע צהוב בוהק נותנת תחושה של בניין מגורים רגיל באזור מרכז העיר, בכניסה לבניין מוטבע על הקיר שלט של ינשוף העומד על מזלג ומתחתיו צמד המילים "מטבח לילה".

שלוש מדרגות ודלת לבנה אחת מפרידות בין הרחוב אל מול הבית שלנו, המסעדה שלכם. הינשוף מסמל אותנו בעצם , הקהל התל אביבי "הצעיר" בנפשו שאוהב להיות פעיל בלילות ולצאת למקומות בילוי ובעצם זה תופס חלק מרכזי בחיים שלנו , מטבח לילה מתפרש אצלנו כמטבח של בית וחוויה ביתית וחברית ממש כמו שאנחנו מארחים חברים אצלנו בבית וזה המוטו שלנו . אז נכנסנו בדלת וגילינו חלל מעוצב, בר גדול העומד במרכז החלל ומסביבו שולחנות מגוונים בגודלם שיודעים לארח מספר מגוון של סועדים. על הקירות מתנוססים מגוון של כלי מטבח מכל התקופות והעדות והמטבח השקוף מקנה הרגשה ביתית וחמה.

במרכז התפריט מודגשות בגדול שתי המילים "ארוחת חברים" שהן מהוות את עיקר החוויה שלנו, "פותחים שולחן באווירת מטבח לילה" , ארוחת חברים היא בעצם הדרך שלנו לתת את החוויה האולטימטיבית לאורחינו, החברים שלנו.

ארוחה זו בנויה ממגוון המנות שלנו בתפריט וממנות המיוחדות המתחלפות מידי יום, את מהלך הארוחה בונים יחדיו הצוות שלנו והחברים, כל שולחן לפי טעמו, צרכיו והחוויה הרצויה. במהלך כל הארוחה מגיעות מנות חלוקה למרכז השולחן במטרה שכל חבר יטעם כמה שיותר ויקבל אותנו ואת המטבח שלנו בכמה שיותר צורות וטעמים. בנגיעה על המטבח שלנו, מטבח המגיש אוכל מקומי טיפוסי עם אינטרפרטציה וטעמים שלנו, חומרי הגלם טריים ומוקפדים. אוכל מקומי ותל אביבי הוא שילוב של הבן של אימא מזרחית מהדרום ובן של אימא תל אביבית מהמרכז שנכנסו למטבח והתחילו לבשל. הערכים הבולטים אצלנו הם אוכל פשוט, מוקפד וטעים בלי יותר מדי התחכמויות. אנחנו מאמינים ששילוב של אוכל טעים, אוירה חמה, אלכוהול וצוות אוהב הוא השילוב המנצח למקום בילוי מושלם.